Decydując się na meble naszej firmy możesz spać spokojnie bo masz pewność, że zajmiemy się wszystkim od projektu do realizacji.

Do wykonania zamówionych mebli wykorzystujemy szeroki wachlarz materiałów, w tym m.in. materiały z płyty laminowanej, fornirowanej, naturalnych oklein egzotycznych, drewna litego, jak również MDF foliowanego i lakierowanego.

GaleriaInne

Referencje

 

Mostostal Warszawa wyraża swoje podziękowanie i uznanie dla firmy za zrealizowane prace stolarskie (bufety barków i lady drewniane) na budowie nowej siedziby Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie.- Mostostal Warszawa S.A.
(…) Zakres zleconych prac został wykonany fachowo, zgodnie z zasadami wiedzy budowlanej i technicznej (…) Należy podkreślić wysoką samodyscyplinę, sprawność i samodzielność pracowników firmy (…)- Mostostal Warszawa S.A.
Od ponad trzech i pół roku w zakresie stolarki meblowej współpracuję wyłącznie z firmą Ganiwex. Nie szukam innych wykonawców (…), bo uważam, że sprawdzony wykonawca usługi jest niezastąpiony.- Barbara Kułakow – Biuro Rachunkowe W Olsztynie